Оголошення про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проектах містобудівної документації

Дата: 18.05.2018 12:56

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України « Про архітектурну діяльність», «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності, постанови Кабінету Міністрів від 25.05.2011 року №555, «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», наказу Мінрегіонбуду України від 16.11.2011 №290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», Білозірська сільська рада Черкаського району Черкаської області повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації: «Детальний план території земельної ділянки орієнтованою площею 17 га для під розміщення об’єкту енергетичної інфраструктури) с. Білозір’я, Білозірської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області.

Білозірська сільська рада повідомляє, що 22 червня 2018 року о 11:00 відбудуться громадські слухання з питань обговорення проекту Детального плану території під будівництво, обслуговування та ремонт об’єктів альтернативної енергетики (для будівництва об’єкту енергетики, який виробляє електроенергію із сонячного випромінювання) с. Білозір’я  Білозірської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні, центру культури і дозвілля Білозірської сільської ради за адресою: с.Білозір’я, вул.. Незалежності, 243,Черкаського району, Черкаської області.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в с. Білозір’я та смт Ірдинь. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування беруть участь з правом дорадчого голосу.

До 22 червня 2018 року просимо надати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно обговорення даного проекту у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до Білозірської сільської ради, адреса: вул. Незалежності, 168 с. Білозір’я  Черкаський район  Черкаська область  19635, або на електронну пошту : 26323367@mail.gov.ua

Із необхідними документами щодо проекту Детального плану території земельної ділянки орієнтованою площею 17 га під будівництво, обслуговування та ремонт об’єктів альтернативної енергетики (для будівництва об’єкту енергетики, який виробляє електроенергію із сонячного випромінювання) с. Білозір’я  Білозірської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області) в с. Білозір’я,  Білозірської сільської ради, Черкаського району, Черкаської області.