Візит експерта Всесвітнього дитячого фонду Сюзанни Драгборг (Швеція)

Дата: 23.05.2018 15:56

23 травня 2018 року в Білозір‘я з візитом завітали експерт Всесвітнього дитячого фонду Сюзанна Драгборг (Швеція), представники Міжнародної благодійної організації «Партнерство «Кожній дитині» та представники служби у справах дітей Черкаської ОДА. Розмову вели про розвиток послуг у громаді, про здобутки, досягнення та проблеми, в т. ч. щодо соціальної сфери, захисту дітей та послуг для сімей з дітьми. Обговорювали перспективи розвитку соціальних послуг в громаді, обмінювались думками.
В обговорені від Білозірської ОТГ брали участь Ірина Грищенко, заступник сільського голови, Ірина Віра, директор Центру надання соціальних послуг Білозірської сільської ради, Наталя Люта, начальник служби у справах дітей виконавчого комітету Білозірської сільської ради.