Привітання зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 31.05.2018 08:23

Шановні діти, вчителі та батьки!
Сердечно вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника.
Для випускників цей шкільний дзвоник справді останній. Його передзвін виряджає вас у самостійну життєву дорогу. Я твердо вірю, що Вам, шановні випускники, не забракне сміливості та наполегливості, ви твердо крокуватимете до обраної цілі і зможете взяти на себе відповідальність за власну долю та долю країни. Пам’ятайте: і ваші батьки, і наставники, покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним людям, які вкладали у вас усю свою любов, доброту, щедрість своїх гарячих сердець.
Від імені виконавчого комітету Білозірської сільської ради та від себе особисто щиро бажаю всім випускникам знайти свою життєву стежину, а головне – стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, творчості думки, працьовитості залежить майбутнє України, рідного краю. Щасливої життєвої долі вам та вагомих успіхів!
Зі святом вас, дорогі друзі!

З повагою,
Сільський голова В.П. Міцук