Найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою. (Оскар Уайльд)

Дата: 01.06.2018 08:10

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Міжнародний день захисту дітей припадає на перший день літа.

1 червня – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року №568/98 і відзначається щорічно також  1 червня. Це свято потрібне, щоб люди звернули увагу на дітей з їхніми проблемами і потребами.

Білозірська центральна бібліотека до цього дня презентує книжково-ілюстративну виставку «Дитинства щасливого мить», на якій  діти можуть познайомитись з новими книгами сучасних дитячих письменників, отриманими в результаті перемоги в конкурсі грантових  проектів соціальної дії за програмою «Активні громадяни» від Британської Ради.

Щорічно наша бібліотека, яка обслуговує 470 користувачів-дітей, проводить літні читання, надає послуги по підбору літератури для позакласного читання на канікулах, проводить екскурсії до бібліотеки для дітей, які відпочивають у пришкільних таборах, влаштовує літні вуличні акції «Бібліотека під парасолькою».

Попереду найулюбленіша пора усіх школярів – літні канікули. Проте книга, як і бібліотека, влітку не відпочиває.

Отож, чекаємо на вас, юні читачі, щодня, окрім  неділі та понеділка, з 10.00 до 18.00. Проводьте з користю свій вільний час.

Ольга Плодиста, завідувач бібліотеки.