Привітання випускникам від сільського голови

Дата: 23.06.2018 20:26

Дорогі випускники 2018 року!

Сьогодні у нас свято, якого немає у жодному календарі – воно буває лише раз у житті кожної людини. Але не зважаючи на це, в ньому зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім – це день закінчення школи. Ось і зараз прийшов час, коли єдина для  випускників наших шкіл стежина, якою вони прямували протягом 11 років навчання, розійдеться у різні напрямки.

Дорогі випускники, вже завтра перед вами відкриються тисячі доріг, але кожен з вас обере свій особистий життєвий шлях.

Вирушаючи у далеку й незвідану дорогу візьміть із собою благословення батьків і вчителів – вічні, як рідна земля, напутні слова, які додадуть вам віри у завтрашній день, надії на власні сили, цілеспрямованості та сміливості у досягненні високих ідеалів і омріяних цілей вашого щасливого майбутнього життя.

В добру путь випускники, бажаю вам успіхів, здійснення усіх задумів. Хай щасливим буде для вас шлях самостійного життя, хай завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Щасливої та щедрої долі у житті, вам, дорогі випускники!

З поввагою,

сільський голова В.П. Міцук