Віталій Запорожець - увійшов до загальнонаціонального рейтингу Федерації настільного тенісу України

Дата: 02.07.2018 10:49

В останні дні червня відбулась безпрецедентна подія у спортивному житті Білозірської ОТГ. Її представник, багаторазовий переможець та призер міських, районних, обласних змагань – Віталій Запорожець, увійшов до загальнонаціонального рейтингу Федерації настільного тенісу України. Неабиякою наполегливістю та вірою у власні сили він посів достойне місце серед найсильніших вітчизняних майстрів тенісної ракетки (учасників Олімпійських ігор, Чемпіонатів Світу та Європи).
Однак Віталій не збирається зупинятися на досягнутому. Ним вже розроблений та поданий проект «Білозірська ОТГ – столиця настільного тенісу Черкаської області» на Громадський бюджет. Метою якого є закупівля належної кількості професійних тенісних столів, що дасть змогу залучити до занять цим видом спорту якомога більше білозірської молоді, створення тенісного клубу, а у недалекому майбутньому провести перші змагання всеукраїнського рівня.