ЗАКОРДОННИЙ ПАСПОРТ БЕЗ ШТОВХАНИН У ЧЕРГАХ – У БІЛОЗІРСЬКІЙ ОТГ

Дата: 12.07.2018 11:36

У ЦНАПі Білозірської об’єднаної громади оформили понад 400 закордонних паспортів та ID-карток. Половину з них вже люди отримали відповідно до термінів оформлення.

Аби подати документи для оформлення закордонного паспорта чи ID-картки в ЦНАПі Білозірської сільської ради, людині потрібно попередньо записатися на прийом, зателефонувавши до адміністратора за номером (0472)30-13-26 або ж прибувши за адресою с. Білозір’я, вул. Незалежності, 168.  Тоді ж ви отримаєте від фахівця консультацію щодо підготовки необхідних документів та термінів виготовлення паспорта.

-        «Гонитва» за закордонними паспортами ще не минула, тому натепер маємо запис на місяць наперед, зате без черг, очікування та штовхани в коридорах. Громадяни приходять в чітко визначений час - та одразу подають документи. Квитанцію для оплати послуг отримують лише після того, як фахівець перевірить відповідність документів. Вся процедура їх оформлення займе не більше 20-ти хвилин. А щоб забрати паспорт - знадобиться ще менше часу, - зауважує адміністратор ЦНАПу Маргарита Пастухова. – Проте ще залишаються зміщеними терміни отримання документа. Термінові потрібно буде очікувати до двох тижнів, а ті, хто оформлюватиме не терміново – до 1,5 місяця.

До Білозірської ОТГ за біометричними паспортами вже приїздили люди з Черкас, Сміли, сусідніх сіл Черкаського району, а також з Житомирської області.

ДЖЕРЕЛО: silobr.info