Відпочинок дітей в дитячому літньому оздоровчому комплексі "Прикарпатські зорі"

Дата: 03.08.2018 12:29

Група дітей Білозірської ОТГ провели 11 незабутніх днів у дитячому літньому оздоровчому комплексі "Прикарпатські зорі", що в селі Слобода Коломийського району Івано-Франківської області. Дітям запам'ятались походи в гори, екскурсії в Коломию, Шешори, Яремче, квести, спортивні змагання, дискотеки, конкурси, концерти, ігри. Незабутніми стали смуга перешкод, яку не всі наважилися подолати, похід до криївки, яка існувала для вояків УПА поблизу села Гунгури. Учні долучились до краєзнавчої роботи і зібрали кошти для музею криївки. Особлива подяка життєрадісним і винахідливим вожатим, кухарям, екскурсоводам. Веселі, щасливі, з купою вражень і нових знань, з морем задоволення повернулися додому і чекаємо нових пригод і подорожей.