Робоча зустріч з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Офісом реформи адміністративних послуг

Дата: 09.08.2018 16:50

09 серпня 2018 року відбулася робоча зустріч сільського голови Міцука В.П. з представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та Офісом реформи адміністративних послуг. Гості відвідали приміщення Центру надання адміністративних та соціальних послуг нашої громади. Було проаналізовано поточний стан справ у діяльності ЦНАП, розроблені заходи щодо підвищення якості обслуговування відвідувачів ЦНАП, запровадження електронних послуг. Окремо звернули увагу на проблеми, що потрібно вирішувати на державному рівні.

Адже, децентралізація адміністративних послуг, підвищення їх якості є нині пріоритетними напрямами реформування системи надання адміністративних послуг в Україні.