Участь в обласному Екофестивалі в Ліплявській ОТГ

Дата: 10.08.2018 08:02

09 серпня 2018 року благодійним фондом «Урожай – громаді», за підтримки ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» та Департаменту культури та взаємозв’язків з громадськістю Черкаської ОДА, в Ліплявській об’єднаній територіальній громаді відбувся екологічний фестиваль, в якому участь взяла і Білозірська громада.

Фішка екологічного фестивалю – плогінг. Це сучасний вид спорту, який набирає обертів серед еко-активістів усього світу і бере свій початок у Швеції. Концепт доволі простий – замість пробіжки засміченими вулицями, бігуни беруть із собою пакет та під час пробіжки прибирають узбіччя.

Молодь Білозірської ОТГ, яка знайшла час, та взяла участь в обласному Екофестивалі, та зайняла перше місце по найбільшій кількості збору ТПВ, також дипломом за творчу підтримку обласного свята було нагороджено Вокальний ансамбль «Співай душа» Білозірської ОТГ.

«Для багатьох з нас екологія – це чиста річка, відсутність сміття, посаджене дерево. Але екологія – це наше життя».