Урочистості присвячені 27-ї річниці Незалежності України, 465р з дня заснування с. Білозір'я та 3-тя річниця створення ОТГ

Дата: 25.08.2018 08:38

24 серпня на тариторії Білозірської ОТГ пройшли урочистості присвячені 27-ї річниці Незалежності України, 465р з дня заснування с. Білозір'я та 3-тя річниця створення ОТГ.
В цей день в селі зібрались жителі села та гості від старого до малого.
Ведучі концерту від усього серця вітали теплими словами односельчан та гостей свята, чим дарували позитивні емоції та хороший настрій.
З теплими словами до жителів громади звернулися, сільський голова Володимир Міцук, народний депутат Сергій Рудик, депутат обласної ради Володимир Лашкул.
Окрім концерту гості та жителі села могли пригоститися українською кашею та юшкою.
Після чого на сцену вийшла солістка гурту «Лісапетний батальйон» - Наталя Фаліон, яка назвала своїх колег «Натур-продукт без ГМО», а себе – «Маманя-комбат».
Гурт подарував присутнім море позитивних емоцій: запальні танці, чудові пісні, жарти, гострі слівця.