Початок нового навчального року в Білозірській ЗОШ ІІ ст

Дата: 04.09.2018 12:23

3 вересня уфілії ОНЗ Білозірська ЗОШ І-ІІ ст. прозвучав перший дзвоник. На шкільному подвір'ї зібралася уся шкільна родина, аби розпочати свій шлях у новому навчальному році. Усіх учнів привітала зі святом завідуюча школи та урочисто запросила першокласників у шкільну родину. Їх гостинно зустріли пишним короваєм. Не обійшлося і без подарунків: випускники подарували своїм маленьким друзям альбоми та олівці, а другий заступник сільського голови Грищенко І.А. передала тринажери для письма ручки-самоучки Дельфінкичи. Після свята,всі учні розійшлися на перші уроки, які були присвячені тематиці про Україну: Я Україна - європейська країна", "В моєму серці Україна", "Я - громадянин України - європейської країни і т. д. У першому класі урок проходив разом з батьками, тема уроку: "Діти об'єднують України" на якому вони ближче познайомилися з символами Україми. Продовжився урок рухливими іграми та пригощанням короваєм.