Дата: 10.09.2018 16:12

Протягом 10-11 вересня відбувається візит до Білозірської громади польської делегації у рамках спільного проекту «Громада – творець місцевого економічного розвитку», що фінансується з коштів Польсько-Американського Фонду Свободи в рамках програми  «RITA – перетворення у регіоні».

10 вересня 2018 року в приміщенні Білозірської сільської ради відбулися робоча зустріч Адама Гжесюк – війт гміни Пухачув, Маріана Стаднік – заступник війта гміни Пухачув, Павела Прокопа – Голова Правління Фундації Менеджерських Ініціатив, радник мера Любліна, Богдана Юрчука – консультант Фундації Менеджерських Ініціатив, перекладач, зі службовцями Білозірської громади на теми конкретних інструментів у сфері місцевого економічного розвитку та зустріч з представниками громади, місцевих підприємців для вироблення оптимальної моделі співробітництва.

Підприємці розповіли про бізнес та поділились своїм досвідом, своїми проблемами, поговорили про роль місцевого самоврядування у допомозі приватним підприємцям в питаннях правознавства та фінансів.

Зустріч пройшла у дружній, товариській атмосфері.