Фінал Чемпіонату Черкаського району з гандболу

Дата: 23.09.2018 15:55

23 вересня у спортзалі Білозірської сільської академії футболу відбувся фінал Чемпіонату Черкаського району з гандболу. З вітальним словом до спортсменів звернулися: сільський голова Володимир Павлович Міцук, відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області Іван Степанович Урста, директор Черкаського районного фізкультурно-оздоровчого спортивного клубу «Славутич» Ніна Іванівна Атамась.
У запеклій та безкомпромісній боротьбі Чемпіоном району, як і в останні кілька років, стала команда с. Руська Поляна. Срібні нагороди виборола досвідчена команда с. Будище. Молода та амбіційна команда с. Білозір’я у складі: Владислава Зєнкова, Віталія Запорожця, Максима Салтисюка, Олександра Олефіренка, Валентина Фусара, Сергія Зубенка, Вадима Запорожця, Миколи Танцюри, Миколи Расевича, Віталія Березневича, здобула бронзові медалі.