Створення патронатної родини в Білозірській ОТГ

Дата: 24.09.2018 13:52

Сьогодні 24 вересня в Білозірській ОТГ відбулася співбесіда представників виконавчого комітету із кандидатом в патронатні вихователі Темненко Ольгою Сергіївною та помічником кандидата Темненком Сергієм Вікторовичем. Говорили про особливості патронатного виховання, про потребу громади в таких родинах в умовах децентралізації та деінституціалізації.

Сільський голова Володимир Павлович наголосив на вихованні дітей в сім’ї та запобіганні влаштування їх до державних інституцій, адже патронат є дієвий механізмом у забезпеченні прав кожної дитини на проживання в родині.

Наступним кроком в підготовці патронатних вихователів є навчання міждисциплінарної команди спеціалістів дотичних до надання послуги патронату над дитиною, оскільки сім’я за результатами проходження навчання  кандидатів у патронатні вихователі успішно оцінено.