Школярі Ірдинського НВК засвоїли правила поведінки в мережі Інтернет

Дата: 26.09.2018 13:45

З метою нагадати учням про небезпеки, з якими вони можуть зіткнутися в Інтернеті, допомогти школярам засвоїти правила поведінки в мережі, актуалізувати та закріпити знання про безпеку в он-лайні вчителем інформатики, Шевченко А.А., серед учнів 6-11 класів проведено Інтернет-конкурс «Безпека в Інтернеті» (Всеукраїнський рівень) на платформі «На урок». Цей конкурс допоміг сформувати інформаційну грамотність, яка рятуватиме учнів від неприємностей, що можуть очікувати в Інтернеті. Як підсумок конкурсу 3 учнів мають диплом ІІ ступеня (Драган Каріна, Бородієнко Назар та Шамрай Олена), 4 учнів – диплом ІІІ ступеня (Шепта Карина, Климнюк Віталіна, Щебалков Дмитро та Лунга Олександр), всі інші отримали сертифікати про участь. Вітаю з перемогою та дякую всім учням за активність.