Дата: 03.10.2018 09:11

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. Турбота про громадян похилого віку, ветеранів та інвалідів необхідна кожної хвилини не як відзначення святкової дати, а як повага до людей, які своєю багаторічною працею заслуговують на глибоку пошану нащадків. Волонтерський загін "Дорога добра" Білозірської ЗОШ І-ІІ ступенів, привітав зі святом односельчан та надав їм посильну допомогу в прибиранні прилеглих до будинку територій. Господарі були вдячні за турботу та проявлену до них увагу.