Турбота про ближнього – найкращий подарунок

Дата: 04.10.2018 08:42

З ініціативи ООН 1 жовтня у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку.

Дата покликана привернути увагу суспільства до проблеми упередженого ставлення стосовно літніх людей і зруйнувати стереотипи, пов’язані з їхнім життям.

Упереджене ставлення до літніх людей – данина досить  поширеному уявленню про те, що ігнорування і дискримінація літніх людей – соціально прийнятне явище. В тій чи іншій формі воно існує в усіх країнах світу, що знаходить вираження в громадській думці, на державному рівні, а також у засобах масової інформації. Це призводить до знецінювання ролі людей похилого віку і виключення їх з громадського життя.

У нашому суспільстві «старіють» в соціальному і психологічному сенсі раніше. Вихід на пенсію сприймається як сильний стрес і втрата не тільки професійної активності, але і можливості самореалізовуватися. Звичайно, багато в чому це пов’язано з економічним становищем та розміром пенсій.

Але з іншого боку, чому не розглядати вік як досвід, а вихід на пенсію – як більшу кількість вільного часу, яку можна використовувати для реалізації всіх своїх поки не здійснених проектів і талантів.

Приємно зазначити, що в Білозірській ОТГ розвивають свій бізнес, діяльність небайдужі підприємці. Вони з повагою та пошаною ставляться до людей похилого віку нашої громади. Тож за підтримки підприємців Білозірської ОТГ та за допомогою працівників КЗ «Центру надання соціальних послуг Білозірської сільської ради Черкаського району Черкаської області» було вручено продуктові набори людям поважного віку.

Щирі  та добрі слова вдячності лунали в адресу добродіїв.

Висловлюємо слова вдячності нашим підприємцям та товариствам.  Зичимо міцного здоров’я, щастя і благополуччя, фінансового достатку й душевної рівноваги.