Білозірська громада

Черкаська область, Черкаський район

Школа успіху

Дата: 04.10.2018 14:35
Кількість переглядів: 114

Опорний навчальний заклад “Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” щороку семимильними кроками перевтілюється у сучасну українську школу.

Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки України. Головна мета – створити заклад, в якому буде приємно навчатися, який даватиме учням не тільки знання, як раніше, а й уміння застосовувати їх у житті.

Про нову українську школу дискутують всі суб’єкти освітнього простору (діти, вчителі, батьки, громада) і в центрі кожної думки, як і в освітній  реформі в цілому, – дитина. Всім хочеться бачити школу, до якої приємно ходити учням, де прислухаються до дитячого слова, вчать критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами, батькам, щоб теж хотілося відвідувати таку школу, адже тут співпраця та взаєморозуміння. Нова українська школа, якою ми прагнемо бути, безпечна і цікава для дитини. Громада, вчителі, батьки – партнери у вихованні підростаючого покоління. Всі разом створюємо школу, де важливий успіх кожної дитини, де турбота про її емоційний стан. Тільки в безпечній школі розкривається кожна дитина і це дає їй можливість застосувати знання на практиці. Наша школа повернута до родини. Допомагаємо батькам розкрити таланти власних дітей.

Звернімо увагу на Опорний НЗ у нашій Білозірській громаді. Ми йдемо поряд із освітньою реформою, мобілізуємось на всі зміни, в цілому успішно. Звичайно, знайдуться критики будь-якої дії, які мають право на власну думку. Та не критикують там, де нічого немає, та нічого не робиться.

Уряд виділив кошти на обладнання початкових шкіл в усіх куточках України. А у нас. завдяки тісній співпраці з громадою, батьками та активній участі у Всеукраїнських та Міжнародних проектах, кожна класна кімната школи перетворилася на простір самореалізації дитини.

Питання фінансування важливе для успіху шкільної реформи, та коли є активні небайдужі ресурси, можна зробити для дітей новий освітній простір привабливим, розвиваючим.

Готуючись до нового навчального року, в Опорному НЗ «Білозірська ЗОШ І-ІІІ ст.» проведено поточний ремонт коридорів, класних кімнат. Креативно підійшли працюючі в закладі, щоб створити веселковий комфорт дітям. Навіть стареньку їдальню її працівники перетворили в затишне кафе для дітей. Складаючи меню їдальні, як потребує сучасність, кухарі дослухаються до думок найголовніших жителів навчального закладу.

Активного, ініціативного та небайдужого до суспільства – такого випускника має намір сформувати Нова українська школа. Але підвалини всього закладаються в дитинстві. Тому зміни розпочали з початкової школи.

Згідно до вимог щодо меблів Нової української школи для кабінетів перших класів придбано шафу-стінку, замінено кришки парт для здобувачів освіти, мебльовано ігрові зони, закуплено дидактичний матеріал для використання на уроках початкової школи, 4 ноутбуки, принтер, ламінатор.

Для реформування професійно-технічної освіти за кошти з бюджету місцевої громади ще придбано і обладнання в кабінети трудового навчання та обслуговуючої праці. Це і токарний верстат по дереву, і ручний електрофрезер, і електролобзик, і шліфувальна машинка, а також захисне обладнання і розхідні матеріали. У кабінет обслуговуючої праці закуплено робочі столи для швейних машинок і дидактичний матеріал для якісного проведення уроків.

Обладнано кабінет корекційно-розвиткових занять з дітьми (проведено капітальний ремонт, придбано відповідні меблі). У такому кабінеті легко дотримуватись десяти заповідей радості для дитини.

Важливим пріоритетом демократичної школи є вивчення іноземних мов. Тож кабінет англійської мови доповнили новими сучасними меблями. Розмаїттям яскравих життєрадісних кольорів коридорів, затишними класними кімнатами, щирими посмішками вчителів зустрічає опорний навчальний заклад щоранку своїх улюблених жителів.

Подвір’я школи буяє у квітах, вирощених руками дітей. Учителі закладу мобілізувалися, щоб виховати громадянина XXI століття. Практична орієнтовність навчання – один із головних викликів української освіти. Тож учні нашого опорного навчального закладу опанують не тільки академічні, а й практичні навички у такому оснащеному освітньому просторі.

Дякуючи всім небайдужим до школи, хто звик не тільки критикувати, а й власними можливостями допомагати творити, разом ми виховаємо сучасну молодь, яка змінить реальність на краще і тоді ми дійсно станемо конкурентоспроможною державою світу.

 

Ольга Перцьова,

заступник директора з  виховної роботи


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь