Святкування Дня поважного віку

Дата: 07.10.2018 08:06

Святкування Дня поважного віку
Другий місяць осені починається з особливої дати.
1 Жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблеєю ООН, а в Україні це також і День ветерана.
Цей день – це можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства.
У КЗ «ЦНСП Білозірської сільської ради» стало доброю традицією вітати у жовтні наших земляків.
Ось і 5 жовтня слухачів Університету ІІІ віку вітала зі святом директор Віра Ірина. Поважні студенти приймали щирі вітання здоров’я, мирного безхмарного неба, сил та наснаги і далі радувати теплом посмішок.
У гості завітав сільський голова Володимир Міцук. Вітав ветеранів зі святом, бажав наснаги, вічної молодості душі та міцного здоров’я, висловлював глибоку вдячність за громадянську свідомість, за досвід, за важливий внесок у розбудову нашої держави і громади, за все, що зроблено невтомними руками, розумом і мудрістю заради нашого майбутнього.
Володимир Павлович розповів про досягнення Білозірської громади за роки об’єднання та перспективи на майбутнє. На питання слухачів відповідав з радістю.
Всі присутні ветерани були задоволені та дякували за щирість сільському голові Міцуку Володимиру Павловіичу. Додому повертались, сповнені приємними враженнями та з гарним настроєм.