Дата: 08.10.2018 09:55

Нарешті, сьогодні – 7 жовтня відбулась довгоочікувана подія - Другі спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкаської області на «Кубок народного депутата України Сергія Ярославовича Рудика». Уже вдруге за час існування Білозірської ОТГ на її теренах відбувається ця масштабна подія. Сьогодні Білозір’я гостинно приймає команди з 12 об’єднаних територіальних громад області: Єрківської, Зорівської, Кам’янської, Ліплявської, Матусівської, Мліївської, Мокрокалигірської, Набутівської, Ротмистрівської, Стеблівської, Степанецької та Степанківської. У різних спортивних дисциплінах загалом було задіяно близько 300 учасників. Тож до вашої уваги представляємо фото звіт про початок змагань.