Щиро вітаємо з днем народження народного депутата України Сергія Ярославича Рудика.

Дата: 11.10.2018 11:39

Шановний Сергію Ярославовичу!

Ваша громадська діяльність є прикладом високопрофесійного, сумлінного та відповідального ставлення до обов’язків народного обранця.

Спасибі Вам за постійну допомогу та підтримку, яку відчуваємо у вирішенні проблемних питань життєдіяльності нашої громади.

І сьогодні у день Вашого народження прийміть найщиріші вітання та добрі побажання.

Нехай постійними супутниками з Вами у житті будуть мир і злагода у душі, у серці – доброта, а у справах – мудрість і виваженість. Нехай у Вашому серці не згасає вогник любові до рідної землі, а любов, що Ви віддаєте людям, повернеться до Вас сторицею.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров’я, невичерпності життєвих сил, натхнення та наснаги у всіх ваших добрих починаннях. Нових Вам досягнень та здобутків, гідною винагородою яких стануть повага і довіра людей.

З повагою,

Сільський голова Володимир Міцук