Привітання з Днем працівника соціальної сфери!

Дата: 02.11.2018 12:36

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята — Дня працівника соціальної сфери.
Ви обрали для себе нелегку, але благородну та дуже важливу професію допомагати тим, хто цього потребує. Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, Ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.
Вашу чуйність відчувають широкі верстви населення і, насамперед, пенсіонери та інваліди, діти-сироти, малозабезпечені та багатодітні сім’ї, безробітні громадяни. Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, у центрі якої є людина.
Щиро дякуємо Вам за сумлінну працю. Зичимо міцного здоров’я, людського щастя, родинного благополуччя і достатку, злагоди, наснаги та терпіння у виконанні відповідального професійного обов’язку.

З повагою,
Сільський голова В.П. Міцук