9 листопада об 11:00 у День української писемності відбудеться XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.

Дата: 08.11.2018 10:48

XVIII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності Українським радіо проводиться з метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури.

Стати учасником радіодиктанту надзвичайно просто. Окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку, радіоприймач, комп'ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до акції, зібратися родиною, колективом, організувати написання у закладі, де ви працюєте або навчаєтеся. Адже метою радіодиктанту не тільки перевірка своїх знань української мови, а єднання!

Довідково. Вперше радіодиктант писали  у травні 2000-го року з нагоди Дня перепоховання Тараса Шевченка і Дня рівноапостольних Кирила та Мефодія. Тоді на адресу Українського радіо надійшло близько тисячі робіт. Протягом останніх 17 років ця акція перетворилася із звичайної перевірки знань української мови до масштабного міжнародного флешмобу.