Зустріч з головами ОТГ Черкаської області

Дата: 28.01.2019 18:25

28.01.2019 року в Білозірській ОТГ проведено зустріч з головами ОТГ Черкаської області, щодо організації роботи об’єднаних громад у сфері соціальних послуг, освіти, створення ЦНАПу.

Зі вступним  словом до часників семінару звернувся сільський голова В.П. Міцук. Як голова Черкаського регіонального відділення Асоціації ОТГ розповів про роботу Асоціації, учасники заходу одноголосно прийняли лист-звернення до голови Черкаської обласної державної адміністрації Вельбівця О.І. щодо необ’єктивного перерозподілу додаткової дотації для утримання закладів освіти та охорони здоров’я у громадах та лист-звернення до Голови ВРУ Парубія А.В. , щодо прийняття ряд важливих законів щодо реформи децентралізації. Поділився планами на майбутнє, а саме, щодо спортивно-масової та культурної роботи в громадах. Голови ОТГ висловили свою довіру та одноголосно обрали Міцука В.П. головою Черкаського регіонального відділення Асоціації ОТГ.

Цікава та змістовна доповідь Пони Л.М., начальника відділу організаційно-правової роботи обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді про створення служб у справах дітей, про надання соціальних послуг в громадах. Переконливо лунали витяги із нормативної бази щодо відповідальності голів ОТГ з означеного питання.

Представник Департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Олеся Зарудніцька детально проінформувала присутніх про умови участі у 3 раунді Програми „U-LEAD з Європою“ зі створення/модернізації ЦНАП, про види допомоги та терміни етапів 3-го раунду.

Розглянули ряд важливих питань щодо написання Стратегій розвитку ОТГ (Ропало Л., директор Черкаської Агенції регіонального розвитку) та створення спроможної мережі закладів освіти та території ОТГ (А. Сарана, радник з муніципальних питань Черкаського ВП ЦРМС, Грищенко І.А., заступник сільського голови Білозірської ОТГ з питань освіти та охорони здоров’я).

Захід був організований за підтримки Черкаського відокремленого підрозділу установи «Центру розвитку місцевого самоврядування» (директор Слинько С.В.) та виконавчий комітет Білозірської сільської ради (голова Міцук В.П.).