Методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів  ОТГ Черкаського району

Дата: 06.02.2019 16:46

Сьогодні в ДНЗ "ЧЕРВОНА ШАПОЧКА" відбулося методичне об’єднання керівників музичних дошкільних навчальних закладів ОТГ Черкаського району “ Партнерство закладу дошкільної освіти та сім’ї – джерело розвитку музичної творчості дошкільника ”.
Як формувати професійну компетентність керівника музичного? Які форми співпраці з батьками використовуємо у професійній діяльності? Як спонукати педагогів до рефлексії власної професійної діяльності? Як організувати психологічне розвантаження усіх учасників освітнього процесу закладу дошкільної освіти? Ось далеко не повний перелік питань відповіді на які в результаті презентації досвіду роботи, обговорення та роботи у творчій майстерні отримали учасники заходу.