Мар'яна та Руслан у програмі Українського радіо "Вся країна. Сучасна громада"

Дата: 14.02.2019 12:45

Кожен по різному здобуває досвід та після певних життєвих подій, інколи, на перший погляд не значних, переосмислює і піддає аналізу пророблену роботу. От Мар'яна та Руслан у програмі Українського радіо "Вся країна. Сучасна громада" відповідали на питання Юрія Табаченка про можливості для молоді у об'єднаних територіальних громадах. Намагались розповісти про реалазацію молодіжної політики в Білозірській ОТГ, виявилось що за останній рік зроблено досить багато в цьому напрямку, Корисним стало знайомство з практикою роботи колег з Хмельниччини ( можемо обмінюватись досвідом та успішними кейсами з даного питання). Цікаво було почути про реалізацію Ініціативи ЮНІСЕФ "Громада дружня до дітей та молоді" у нашій громаді. На самкінець післяефірна думка від Мар'яни та Руслана " Насправді нічого не дається легко, а новий досвід й поготів".