День Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2019 11:35

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Серед Небесної Сотні були як зовсім юні, так і вже сиві люди з усіх куточків України - від сходу до заходу, від півдня до півночі. Небесна Сотня об’єднала в собі народ усієї Соборної України.
З метою належного вшанування цієї пам'ятної дати, на території Білозірської ОТГ проведено мітинг-реквієм.
В поминальних заходах взяли участь сільський голова Володимир Міцук, депутат обласної ради Валентина Коваленко, керівники установ, організацій, громадськість та учнівська молодь Білозірської громади.
Хвилиною мовчання учасники мітингу-реквієму вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, полеглих Героїв АТО та поклали квіти до пам’ятного знаку.