До відома жителів Білозірської ОТГ!!!

Дата: 27.02.2019 16:36

Отримувачам субсидії, які не є пенсіонерами субсидію за лютий 2019 року буде виплачено через АТ "Ощадний банк". Виплата зазначеної субсидії розпочнеться після 12 березня 2019 року, крім того субсидію можна буде отримати у будь-якому відділенні Ощадного банку на території України. З метою уникнення черг, рекомендуємо звертатися до відділень Ощадного банку з паспортом та кодом для відкриття рахунку починаючи з 1 березня поточного року. В такому випадку субсидію за лютий, а в подальшому за березень та квітень буде виплачено не разовим дорученням, а на раніше відкритий рахунок. Одночасно повідомляємо, що особам, які отримують через Ощадний банк заробітну плату та пенсію, субсидія буде зарахована на їхні пенсійні та зарплатні рахунки без додаткового звернення.