Робоча поїздка до м. Бердичів

Дата: 04.03.2019 11:40

А чи погодитися ви, що знань, вражень та емоцій багато не буває???...Ось і цього разу, завдячуючи Академії Культурного Лідера, яка об'єднала в свій проект небайдужих працівників сфери культури, на запрошення однієї з колег, завідувачки міської бібіліотеки-Татьяна Кущук,  "академіки позамодульно" завітали до м.Бердичів. Де за коротких два дні ознайомилися з містом, його традиціями та культурою. Отримали насолоду від перегляду вистави "Фріда" за участю місцевих аматорів та професіоналів...Та це далеко не весь список, яким дивували нас колеги. Адже приїхали ми, представники п'яти областей України, за ДОСВІДОМ!!! Здавалося б, чим може вразити сьогодні середньостатистичну людину міська БІБЛІОТЕКА? Та те, що ми побачили - нас дійсно приємно шокувало. Далеко " не класична ", оновлена, модернова, "жива та неспокійна"! Яка одна із перших в Україні на своїй базі створила молодіжний центр з сучасною назвою " М-Формація " та є окрасою міста. Вразило не лише естетичне оформлення, а й зміст та суть, який вона виконує сьогодні та надає послуги різним суспільним віковим групам. Це і сучасна рецепція, цікаве зонування для проведення МК, зала з комп'ютерною технікою. Ми почули про цікаві інноваційні проекти, побачили їх в дії, прийняли участь в МК. Працюють там ініціативні, креативні та творчі координатори, які не так давно були ще самі відвідувачами та вже закохані в свою справу. Кожен творчий день стартує зі слів директорки" Сьогодні все тільки починається!"... Ми всі зрозуміли, що неможливого -не буває... Можливо все-тільки для цього потрібно більше бажань та часу! Хочемо висловити вдячність всій творчій команді в особі Тетяни Кущук за гостинність, відкритість , знання та час, подарований нам для досвіду. Нескінченних творчих вам здобутків! Продовжуйте надихати інших!

Людмила Лопушан