"Шевченкове слово в віках не старіє"

Дата: 09.03.2019 16:40

Сьогодні,в бібліотеці Центру культури та дозвілля пройшли Шевченківські читання"Шевченкове слово в віках не старіє"до 205-річниці з дня народження Т.Г.Шевченка.В програмі заходу була проведена біографічна година,вікторина по творчості поета,поетичний флеш-моб та конкурс на кращого читця.Учасники гуртка художнього читання презентували свої старання в різних номінаціях.Аня Бойко -виразне читання,Каріна Іванова-щирість почуттів,Аліна Кисленко -артистичність читання,Зарудніцька Дарина-оригінальне виконання,Настя Танцюра-сценічна майстерність,Вікторія Бідан та Максим Лазаренко-виразне читання.Діти старанно підготуватись до заходу.Сподобався всім і поетичний флеш-моб по творам поета .Закінчився захід спільним виконанням вірша.Дякуємо зав.бібліотеки, Ольга Плодиста за змістовний,цікавий та актуальний захід...