День українського добровольця

Дата: 14.03.2019 12:58

Сьогодні, 14 березня, в Україні відзначають День українського добровольця.
Ця дата вибрана не випадково: саме 14 березня 2014 року прямо з Майдану перші добровольці вирушили на тренувальну базу у Нових Петрівцях, що під Києвом. Внесок першої хвилі добровольців важко переоцінити - саме добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію і підготувати їм професійну заміну.
Верховна Рада України 17 січня 2017 року ухвалила постанову №4261 про встановлення в Україні Дня українського добровольця. У цьому році свято відзначається вдруге. З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України в бібліотеці Центру культури та дозвілля Білозірської ОТГ діє тематична виставка «Доброволець – герой сьогодення».
Вибирають спати не у теплій хаті,
А в ровах, окопах в цю весняну ніч.
Хлопці – добровольці будуть вирушати,
Щоби визволяти український схід.
Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками добровольці вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.