2 квітня Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм.

Дата: 02.04.2019 10:00

2 квітня  Всесвітній день розповсюдження інформації про аутизм.
Аутизм – це стан, який характеризується дефіцитом соціальної взаємодії та спілкування. Його неможливо вилікувати, проте з часом можна скоригувати і адаптувати людину до соціального життя.
Аутизм впливає на кожну людину по-різному, і може варіюватися від дуже легкої до дуже важкої форми прояву. Люди з аутизмом хочуть спілкуватися, проте часто не знають як.
Розлади аутистичного спектру починаються у дитинстві, проте зберігаються у підлітковому і дорослому віці. У більшості випадків ці стани проявляються у перші 5 років життя.
Діагностувати ризик розвитку аутизму можна вже в 1,5 річному віці дитини за допомогою спеціального скринінгового тесту.
Люди з аутизмом можуть бути надзвичайно обдарованими, проте їм потрібно набагато більше часу, щоб навчитися чомусь дуже простому.
Символами підтримки людей з аутизмом є блакитний колір, блакитна стрічка, блакитний елемент пазлу.
КЗ "ЦНСП Білозірської сільської ради" долучився до акції.

#Україна_у_блакитному #ублакитному