Дата: 04.04.2019 10:04

3 квітня 2019 року на території Білозірської об’єднаної територіальної громади відбувся суботник.
В наведенні порядку і благоустрою на прилеглих та закріплених територіях взяли участь організації всіх форм власності, навчальні заклади, установи.
Благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту і тому хочеться вірити, що якомога більше наших громадян долучиться до масових заходів за місцем проживання, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій території. Саме від людей, від їхньої самоорганізації залежить обсяг та якість проведених робіт. Тільки гуртом, тільки спільними зусиллями ми будемо жити в селах де охайні та затишні будинки, чисті вулиці та узбіччя, доглянуті пам’ятники та квітучі сади.
Всі, хто взяв участь у суботнику – великі молодці! Лише разом ми можемо досягти змін на краще!