Перші змагання з шахів серед об’єднаних територіальних громад Черкаської області на «Кубок асоціації голів ОТГ Черкащини - 2019»

Дата: 07.04.2019 10:46

6 квітня 2019 р. в адміністративному центрі Білозірської ОТГ – с.Білозір’я відбулися перші змагання з шахів серед об’єднаних територіальних громад Черкаської області на «Кубок асоціації голів ОТГ Черкащини - 2019», приурочені Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.
Участь у змаганнях взяли спортсмени з Бужанської ОТГ (Лисянщина), Великохутірської ОТГ (Драбівщина), Мліївської ОТГ (Городищенщина), Набутівської ОТГ (Корсунь-Шевченківщина), Ротмістрівської ОТГ (Смілянщина), Руськополянської ОТГ (Черкащина), Чигиринської міської ОТГ та команди господарів - Білозірської ОТГ.
Змагання проходили серед чоловіків та жінок. Білозірську ОТГ представляли: Аліна Божко та Руслан Решетняк.
Кожна шахова баталія вирізнялась непоступливістю, і водночас повагою спортсменів один до одного.

У загальнокомандному заліку 1-ше місце виборола команда Руськополянської ОТГ, 2-ге – Набутівської ОТГ, 3-тє – Білозірської ОТГ.
Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями, солодощами і цінними подарунками від голови асоціації об’єднаних територіальних громад Черкащини Володимира Міцука.