«Магія писанки»

Дата: 10.04.2019 11:15

«Магія писанки» – саме таку назву має виставка писанкових композицій, яку організував Центр культури та дозвілля Білозірської сільської ради.

9 квітня, напередодні великого християнського свята – Світлого Христового Воскресіння, у парковій зоні с. Білозір'я вперше відбулося відкриття виставки «Магія писанки».
Участь у виставці взяли колективи закладів освіти. Багато креативних ідей, об’єднаних тематикою Великодня, вразили та зарядили позитивом всіх присутніх.
Журі відзначили писанки виконані різними техніками, сільський голова Володимир Міцук подякував усім, хто долучився до створення композицій.
Кращі композиції відібрані до участі у фольклорному фестивалі "Писанка 2019" в Мокрокалигірській ОТГ.