Робоча зустріч

Дата: 11.04.2019 16:16

11 квітня 2019 року в приміщенні Білозірської сільської ради відбулось обговорення про виділення земельних ділянок учасникам АТО (ООС) із земель комунальної власності.

В обговоренні взяли участь: сільський голова Володимир Міцук, начальник управління Держкомзему у Черкаському районі Анатолій Коверський,  директор СТОВ «Свант» В’ячеслав Войтко, представники громадської організації – Олександр Половинка та Віктор Музичук, співробітники сільської ради – Анатолій Кокшаров та Олександр Половинка.

В ході обговорення намічені першочергові кроки розподілу і надання у власність земельних ділянок із визначених масивів землі.

Жвава дискусія велась при обговоренні використання земель масиву «Заозеро», який розподілений між учасниками бойових дій для ведення садівництва.