Дата: 18.04.2019 10:58

Згідно плану заходів комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками щодо легалізації виплати заробітної плати і трудових відносин із найманими працівниками на території Білозірської сільської ради на 2019 рік, 22 квітня 2019 року відбудеться засідання комісії з залученням Головного державного інспектора відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Черкаській області.

В ході засідання комісії планується проведення роз’яснювальної роботи з керівниками суб’єктів господарювання всіх форм власності з питань дотримання вимог законодавства про працю, в частині оформлення трудових відносин з найманими працівниками, встановлення їм гарантій в оплаті праці, зміни до деяких законодавчих актів та збільшення з 1 січня 2019 року штрафів за недотримання законодавства про працю.

У зв’язку з цим Виконавчий комітет Білозірської сільської ради запрошує керівників суб’єктів господарювання взяти участь у засіданні комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, підвищення її рівня та легалізації трудових відносин із найманими працівниками, яке відбудеться о 14.00 год. 22 квітня 2019 року в приміщені Білозірської сільської ради в кабінеті сільського голови.