Засідання комісії Білозірської сільської ради з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати

Дата: 23.04.2019 10:05

Згідно плану заходів на 2019 рік, 22 квітня 2019 р. відбулося чергове засідання комісії Білозірської сільської ради з  питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати та легалізації трудових відносин із найманими працівниками. На засіданні були присутні Головні державні інспектори Управління Держпраці у Черкаській областіШевченко Марина Володимирівна, Томіленко Тетяна Дмитрівна, представники суб’єктів господарювання.

В ході засідання комісії було проведенно інформаційно-розяснювальну роботу з керівниками суб’єктів господарювання  з питань дотримання вимог законодавства про працю.