Аварія на Чорнобильській АЕС

Дата: 26.04.2019 13:51

26 квітня 1986 року сталася величезна трагедія - аварія на Чорнобильській АЕС. Так або інакше вона торкнулася кожного українця. До цього часу катастрофа на ЧАЕС залишається найбільшою техногенною катастрофою за всю історію ядерної енергетики у світі.
26 квітня 2019 року в Білозірській ОТГ відбувся мітинг-реквієм в пам’ять ліквідаторів аварії на ЧАЕС та людей, чиї життя забрала ця страшна подія. Пом’янути загиблих та подякувати ліквідаторам на ЧАЕС прийшли виконавчий комітет Білозірської сільської ради, працівники Центру культури та дозвілля, учні Опроного навчального закладу, представники громадської організації «Білозірська об’єднана спілка Ветеранів війни в Афганістані, Учасників бойових дій ліквідації на ЧАЕС», представники установ, організацій, а також мешканці громади.
Хвилиною мовчання присутні вшанували світлу пам’ять тих учасників ліквідації, які врятували світ ціною власного життя. У цю скорботну мить кожен подумки дякував усім, хто ризикуючи власним здоров’ям, ліквідовував наслідки аварії, відроджував і нині відроджує нове життя на обпаленій радіацією землі.
Церемонія вшанування завершилася покладанням квітів до пам’ятного знаку учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.