1 травня

Дата: 01.05.2019 14:07

Шановні жителі Білозірської ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання з Першотравневим святом - усіх, хто своєю щоденною працею розбудовує нашу країну.

Ми усі повинні пам’ятати, що сьогодні добробут нашої держави залежить від кожного з нас. І розв’язати проблеми, які сьогодні є, подолати скруту, ми зможемо лише завдяки повсякденній, ефективній праці та самовіддачі.

Зі словами вдячності звертаємось до кожного робітника – хто забезпечує життєдіяльність суспільства, створює духовні і матеріальні блага. Хай першотравневі свята принесуть вам і вашим близьким радість та задоволення, хай панує мир, злагода та добробут у ваших оселях.

Бажаю усім на цьому тернистому шляху наснаги та волі до перемоги, душевних сил та незламної віри, міцного здоров’я та довголіття у процвітанні на батьківській землі.

З повагою,
В. Міцук, сільський голова