Дата: 08.05.2019 12:51

08 травня 2019 року в Білозірській ОТГ завдяки проекту «Шлюб за добу», свої серця поєднала закохана пара – Євгеній та Тетяна. Поєднавши свої долі, стали родиною Демиденко.
Свідоцтва про одруження молоді отримали від сільського голови Володимира Міцука. Під час привітання Володимир Павлович побажав молодим сімейного добробуту, затишку і тепла.
Це один з найважливіших моментів у вашому житті. Щиро вітаємо з цією подією й бажаємо, щоб ваша сім’я завжди була щасливою та міцною. Нехай ваше життя буде наповнене коханням, повагою та взаєморозумінням, бережіть одне одного.
«Шлюб за добу» - це сеpвіс, покликаний спpостити пpоцедуpу pеєстpації шлюбу, та здійснити його pеєстpацію пpотягом 24-годин, з моменту отpимання документів від наpечених.