Дата: 09.05.2019 12:00

9 травня в Білозірській ОТГ біля Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм з нагоди Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Відзначення 74-річниці розпочалось з урочистої ходи. В заході взяли участь виконавчий комітет Білозірської сільської ради, працівники Центру культури та дозвілля, учні закладів освіти, представники громадської організації «Білозірська об’єднана спілка Ветеранів війни в Афганістані, Учасників бойових дій ліквідації на ЧАЕС», представники установ, організацій, а також мешканці та гості громади. Зі словами подяки до ветеранів Другої світової війни та із закликом до всіх присутніх пам’ятати про подвиг героїв минулої страшної війни звернувся сільський голова Володимир Міцук та представник Громадської організації Віктор Музичук.
Настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці Православної Церкви України Отець Іван провів молебень за загиблими в роки Другої світової війни.