Відділ соціального захисту населення інформує

Дата: 10.05.2019 12:01

Відділ соціального захисту населення інформує:

Щороку у травні відбувається процес перепризначення субсидій на новий рік.  Автоматичне перепризначення субсидій стосуватиметься не всіх сімей. Більшості  потрібно буде оновити Заяву та Декларацію про доходи.

Повторно з документами – Заявою та Декларацією про доходи – у травні  необхідно буде звернутися:

• Орендарям житла;
  • Внутрішньо переміщеним особам;
  • Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих в помешканні осіб;
  • Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;
  •  Сім’ям, якщо у складі домогосподарства або у складі сімї члена домогосподарства відбулися зміни протягом останнього року.

Громадянам, які одержували житлову субсидію в опалювальному сезоні і у них наявна заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період призначається у грошовій безготівковій формі після вирішення питання з наявною заборгованістю.