Зі святом, дорогі Матері!

Дата: 12.05.2019 11:59

Традиційно в кожну другу неділю квітучого травня українські родини відзначають День Матері. Цей прекрасний день спонукає всіх нас промовити слова щирої вдячності за безмежну любов, постійну турботу, ніжність і ласку найдорожчій людині, яка подарувала кожному з нас радість життя – матері.
Вона – невичерпне джерело любові і мудрості. Вона любить нас такими, як ми є, незважаючи на вдачі і характери, радіє за наші життєві перемоги і переживає серцем за кожне випробування, послане долею. Ми знаємо, що так є завжди, але у поспіху життя забуваємо за це дякувати.
Бажаємо усім Вам, наші дорогі матері, турботливі бабусі, кохані дружини, міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть Ваші діти, хай приносять вони Вам лише радість, хай Всевишній береже Ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода!

Низько схиляємо перед Вами голови за Вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

Зі святом, дорогі Матері!

З повагою,
Володимир Міцук, сільський голова