Благодійна акція білозірської родини

Дата: 22.05.2019 11:17

Благодійна акція білозірської родини

Ідучи селом, милує око надзвичайно вишукані власні сквери – подвір’я кожного жителя Білозір’я.
Прагнення білозірців, щоб наше село ставало затишною домівкою для своїх мешканців, партнером для ділових людей, щирим господарем для гостей.
І кожен житель села розуміє, що Україна починається з кожного зокрема, з наших бажань, з роботи у своїй оселі, у своєму селі, у своїй державі. Є мешканці, які не потребують закликів до облаштування свого порога, своєї вулиці. Так, родина Сергія Райка надала благодійну допомогу розсадою квітів. Дякуємо за благородний вчинок! Квіти висаджені біля адмінбудівлі сільської ради та в парковій зоні села.
Прикладаючи власні сили, ми усі разом зможемо зробити наше село, оселю, подвір”я, а в подальшому нашу державу достатньою, могутньою, багатою, з високим рівнем проживання.