Робоча поїздка до Омельницької ОТГ Полтавської області

Дата: 30.05.2019 11:00

Не буде новиною, якщо сказати, що питання, з якими стикаються об’єднані територіальні громади по всій Україні, є однотипними. Проблеми, які намагаються вирішити представники ОТГ, також багато в чому є ідентичними.
29 травня 2019 року працівники виконавчого комітету Білозірської ОТГ в рамках робочої поїздки відвідали Омельницьку ОТГ Полтавської області.
Делегацію гостинно зустрічала сільська голова Олександра Шерементьєва, вона розповіла про свою роботу та поділилася досвідом.
Після робочої зустрічі відбулася оглядова екскурсія громадою
під час якої відвідали Будинок культури, заклади освіти, амбулаторію.
В результаті представники органів місцевого самоврядування двох областей не лише обмінялися успішними практиками, але й налагодили ділові контакти.
Подібні зустрічі є надзвичайно важливими, адже конкретне населення з конкретного населеного пункту може дізнатися про конкретну можливу допомогу!