Інформація для пільгової категорії населення

Дата: 24.07.2019 10:28

З 01.10.2019 почнеться монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг, коли усі без винятку громадяни України, яким було призначено пільгу, отримуватимуть її у грошовій безготівковій формі. За заявою пільговика виплата пільги може здійснюватися у грошовій формі.

Для того, щоб якісно підготуватися до масштабної монетизації просимо всіх отримувачів пільг на оплату житлово-комунальних послуг якнайшвидше подати такі відомості про себе:

- номер мобільного телефону;
- інформацію про склад сім’ї (у разі його зміни);
- копії й оригінали паспорту та «ідентифікаційного коду» (у разі наявності будь-яких змін);
- копії та оригінали пільгових посвідчень (у разі їх зміни).

Якщо Ви власник паспорта у формі ID-картки, необхідно обов’язково пред’явити витяг з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання.
Зазначені відомості потрібно надати до відділу соціального захисту населення виконавчого комітету Білозірської сільської ради.

Телефони для довідок:

– 301-326; 300-298.