Другій патронатній родині в Білозірській громаді бути!

Дата: 22.08.2019 14:03

Другій патронатній родині в Білозірській громаді бути!
Сьогодні 22 серпня в Білозірській ОТГ відбулася співбесіда представників виконавчого комітету із кандидатом в патронатні вихователі Сможною Ларисою Олексіївною та помічником кандидата Сможною Вірою Володимирівною. Говорили про особливості патронатного виховання, про потребу громади в таких родинах в умовах децентралізації та деінституціалізації.
Сільський голова Володимир Павлович наголосив на вихованні дітей в сім’ї та запобіганні влаштування їх до державних інституцій, адже патронат є дієвий механізмом у забезпеченні прав кожної дитини на проживання в родині.
Наступним кроком в підготовці патронатних вихователів є навчання міждисциплінарної команди спеціалістів дотичних до надання послуги патронату над дитиною, оскільки сім’я за результатами проходження навчання кандидатів у патронатні вихователі успішно оцінено.
Приємно відзначити, що в Білозірськй громаді це вже друга патронатна родина.