ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ, ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОВОЛОДІНЬ!

Дата: 10.09.2019 17:13

ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ ГРОМАДИ, ВЛАСНИКІВ ПРИВАТНИХ ДОМОВОЛОДІНЬ!

На виконання Законів України «Про державну статистику», «Про Всеукраїнський перепис населення» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 09 квітня 2008 року № 581 – р «Про проведення у 2020 році Всеукраїнського перепису населення» (зі змінами) та від 18 липня 2018 року № 504-р "Про проведення пробного перепису населення", звертаємося до жителів громади з проханням упорядкувати свої адресні господарства та встановити номерні знаки на будинках.
З 12-16 вересня 2019 року працівниками Виконавчого комітету Білозірської сільської ради буде проведено попередній обхід домоволодінь з метою уточнення даних по господарського обліку.
Прохання до всіх мешканців села допускати до домоволодінь працівників виконавчого комітету при наявності довідки-листа сільської ради.

Виконавчий комітет Білозірської ОТГ